Ponuka kurzov

Kurzy sú spoplatnené sumou €15,- za normálny kurz a sumou €5,- za kratší kurz alebo kurz, ktorý ponúkame prvýkrát. Vstupné je potrebné zaplatiť vopred bankovým prevodom. Pred konaním kurzu vám pošleme pripomienku, v ktorej bude aj číslo nášho účtu. Úhrada poplatku musí byť vykonaná po zaslaní pripomienky o konaní kurzu. V sekcii Informácie pre príjemcu prosím uveďte vaše meno a dátum konania kurzu, ako aj názov vašej inštitúcie, adresu a IČO. V deň konania kurzu vám potom vystavíme zaplatenú faktúru.

Objektové modelovanie

Objektovanie modelovanie a z neho vyplývajúca analýza a design softwarových produktov predstavuje novú paradigmu pri príprave a samotnom písaní programov. Na kurz je potrebné prísť s vlastným notebookom ( pamäť optimálne 4GB ) a USB kľúčom.

Názov Popis Registrácia (počet prihlásených) Cena
Objektové modelovanie v programovaní

Objektovanie modelovanie a z neho vyplývajúca analýza a design softwarových produktov predstavuj

29. 10. 2019 (3/10)
€5,-

Myšlienkové mapy

Myšlienkové mapy slúžia na podporu riešienia problémov. Na kurz je potrebné prísť s vlastným notebookom ( pamäť optimálne 4GB ) a USB kľúčom.

Názov Popis Registrácia (počet prihlásených) Cena
Myšlienkové mapy

Myšlienkové mapy slúžia na podporu riešienia problémov.

10. 9. 2019 (10/10)
7.11.2019 (4/10)
€5,-

Adobe

Adobe Photoshop a Adobe InDesign sú komerčné grafické programy publikované firmou Adobe Systems. Na kurz je potrebné prísť s vlastným notebookom ( pamäť optimálne 4GB ) a nainštalovaným Adobe Photoshopom/InDesignom. Ak ho nemáte k dispozícii, bezplatnú verziu si môžete stiahnuť na webovej stránke ADOBE: www.creative.adobe.com/products/download/.

Názov Popis Registrácia (počet prihlásených) Cena
Adobe InDesign a Photoshop

Adobe InDesign je publikačný program pre profesionálne a tvorivé rozvrhnutie reklamných a publikačných materiálov pre tlač, web i mobilné zariadeni

€15,-

Linux

Linux je počítačový operačný systém a jeho jadro. Patrí medzi najznámejšie a najúspešnejšie príklady slobodného softvéru a vývojového modelu open source. Na kurz je potrebné prísť s vlastným notebookom ( pamäť optimálne 4GB ) a USB kľúčom.

Názov Popis Registrácia (počet prihlásených) Cena
Operačný systém Linux

Práca s operačným systémom Linux.

€15,-

Fortran

Fortran je programovací jazyk, který v 50. rokoch 20. storočia navrhla firma IBM pre vedecké výpočty a numerické aplikácie. Odporúča sa priniesť si notebook (najlepšie s OS typu linux) s nainštlovaným prekladačom jazyka fortran (gfortran). Vhodné je aby mal účastník kurzu aspoň základné vedomosti z lineárnej algebry.

Názov Popis Registrácia (počet prihlásených) Cena
Fortran 90/95 Programming Language

The goal of the course is to introduce the attendees to the basics of programming in the Fortran 90/95 programming language with an emphasis on standard math

15 €

Python

Python je interpretovaný, interaktívny, open-source programovací jazyk. Python beží na mnohých variantách Unixu, na Macu, a na Windowse (súčasťou kurzu bude inštalácia na vašom systéme). Na kurz je potrebné prísť s vlastným notebookom (s ľubovolným operačným systémom podporujúcim Python).

Názov Popis Registrácia (počet prihlásených) Cena
Python - Programming for Beginners

Python is an open-source, object-oriented, high-level programming language.

15 €
Python - Object Programming

This course will concentrate on more advanced techniques, most importantly object programming.

15 €